Çözüm Merkezi

Merak ettikleriniz
Altın Ekran kullanmak için sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayın
1- http://www.altinekran.com/kayit Altın Ekran platformuna üye olunuz, bu işlem çok kısa sürede tamamlanır.

2- Uygulamanın güncel versiyonunu buraya tıklayarak indiriniz. İndirmiş olduğunuz zip dosyasının içinde bulunan altın ekran klasörünü bilgisayarınızda herhangi bir dizine açınız.

3- Klasörün içerisinde bulunan AltinEkranWindowsForm.exe isimli uygulamayı çift tıklayarak çalıştırınız. Uygulama size ilk açılışta lisans numarası girmenizi isteyecektir. Açılan kutuya lisans numaranızı ya da altinekran.com''a kayıt olduğunuz e-posta adresinizi giriniz. Uygulama çalışacaktır.

4- Ekranda kendi fiyatlarınızı göstermek için öncelikle altinekran.com'a giriş yaparak sağ üstte yer alan HESABIM sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada Yayın Ekranı Ayarları bölümünde kendi iliniz, ilçeniz ve kendi bölge yani kuyumcunuzu seçiniz.

5- Ekranda yer alan fiyatları düzenlemek için öncelikle altinekran.com'a giriş yaparak sağ üstte yer alan HESABIM sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada Yayın Ekranı Ayarları sayfasını aşağıya doğru kaydırınız. Milyem Fiyat Ayarları bölümünden sağ tarafta yer alan milyem çarpanlarının üzerine tıklayarak düzenleyiniz. Ekranda kendi fiyatlarınız görünecektir.Platformdan yararlanmak için nereye başvurmam gerekiyor?
• www.altinekran.com internet sitesinde Giriş kısmında kayıt olarak hemen platformu kullanmaya başlayabilirsiniz

Platformu yalnızca perakendecilerin kullanımı için mi? Üreticiler de yararlanabilir mi?
• Platform üretici – perakendeci herkesin kullanımına açıktır.

Platform nasıl çalışır ? Ekstra bir maliyeti var mıdır?
• Platform bulut tabanlı olup, işletmenizde internet bağlantısı ve bilgisayarınızın olması yeterlidir. Perakende satış yapan bir mağazanız varsa ve fiyat ekranlarını müşterileriniz görmesini istiyorsanız işletmenizde uyumlu bir TV ya da Monitöre sahip olmanız gerekir.

Platform Oda üyelerine mı özel? Odası Üyesi değilim bu platformu kullanabilir miyim ?
• Platform Oda üyesi olsun olmasın herkesin kullanımına açıktır. Bu platformu kullanmak için Oda üyesi olmanız gerekmez.

Oda üyesi değilim, dükkanımda kendi fiyatlarımı yayınlamak istiyorum, mümkün müdür ?
• Platform üretici veya perakendeci kullanımına açıktır. İşletmeniz içerisinde "Altın Ekran - Tabela" versiyonunu kullanarak kendi fiyatlarınızı yayınlayabilir, istediğiniz anda fiyatları güncelleyebilirsiniz.

"Altın Ekran - Tabela" yeni versiyonu üzerinde geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

Bu platform için herhangi bir ücret öder miyim?
• Bu platform tamamen ücretsiz olup kullandığınız süre boyunca aldığınız hizmetler için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Altın Ekranda kendi dükkanımın adını nasıl gösterebilirim ?
• altinekran.com'a hesabınızla giriş yaptıktan sonra hesabım sayfasına giderek firma adınızı giriniz. Bu işlemi yaptıktan sonra dükkan adınız ekranda görünecektir.

Altın Ekran güncel versiyonu nasıl kullanacağım ?
• Halihazırda Altın Ekran kullanıcısıysanız, altinekran.com'dan yenü sürümü indirin. Sıkışırılmış zip dosyası içerisinde bulunan dosyaları çıkartın. İçerisinden çıkan dosyaları eski Altın ekran klasörünüzün içerisine koypalayın. Altın Ekran'ı ilk defa kullanacaksanız, sıkıştırılmış zip dosyasını herhangi bir dizine çıkartıp AltinEkranWindowsForm.exe çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Altın Ekran hangi platformlarda çalışır ?
• Altın Ekran Windows uygulamasıdır, yeni versiyon windowslarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. XP, windows7 gibi sürümlerde de çalışmaktadır.

Altın Ekran ekranımda düzgün görünmüyor, ne yapmalıyım ?
•En iyi sonuç için indirilebilir Altın Ekran Windows Uygulaması versiyonunu kullanınız. için önerilen çalışma koşulları aşağıdaki gibidir

Windows Uygulaması altın ekran için:

En iyi çözünürlükler:
•1366 x 768
•1280 x 1024
•1024 x 768Altın Ekran'a hemen kayıt olmak için buraya tıklayın

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayın